Rekreant.Cz

...vše o cestování a zajímavých místech

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
tipy a zajímavosti

The Beatles Story

Email Tisk PDF

The Beatles Story je expozice a muzeum věnované slavné kapele 60-tých let Beatles. Nachází se v Anglii, v Liverpoolu, ve známém Albertově doku. V muzeu The Beatles Story, které bylo otevřeno v roce 1990, se dozívte úplně vše o této kapele a jejich členech.

Celý článek...
 

Coral World Marine Park - Americké Panenské ostrovy

Email Tisk PDF

Coral World Marine Park je mořský park na ostrově St. Thomas, na Amerických Panenských ostrovech. Byl otevřen v roce 1970 a je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí na ostrově. Coral World Marine Park nabízí návštěvníkům poznat podmořský svět zblízka.

Celý článek...
 

Sex Machines Museum

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Sex Machines Museum je muzeum věnované erotickým pomůckám. Nachází se v České republice, v Praze, nedaleko Staroměstské radnice, v Melantrichově ulici.

Celý článek...
 

Tarzanie

Email Tisk PDF

Tarzanie je lanový park. Nachází se v obci Trojanovice cca 5 km od města Frenštát pod Radhoštěm v pohoří Beskydy v České republice. Jedná se o lanové překážky zavěšené 4 až 12 m nad zemí. Trasy jsou rozděleny podle obtížnosti a jsou limitovány výškou účastníka.

 

Aktualizováno Neděle, 02 Říjen 2011 14:39 Celý článek...
 

Choco Story

Email Tisk PDF

Choco Story je ojedinělé muzeum čokolády v Belgii , které pod stejným názvem otevřelo své pobočky i mimo své území. Muzeum se nachází v nádherném historickém městě Bruggy, v ulici Wijnzakstraat 2. Choco Story vás seznámí s celou historií čokolády. Muzeum provozují rodiny Cédric a Eddy Van Belle, které se údajně řadí k nejlepším výrobcům kvalitní čokolády na světě a které založili také muzeum hranolek a muzeum domácích světel.

 

Aktualizováno Neděle, 02 Říjen 2011 14:39 Celý článek...
 


Strana 1 z 4
No images
Počet zobrazení článků : 3266057

Najít ubytování