Rekreant.Cz

...vše o cestování a zajímavých místech

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Aquapark Monte Mare

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 38
NejhoršíNejlepší 

Aquapark Monte Mare je oblíbený vodní svět v Německu. Nachází se nedaleko českých hranic, v městečku Neustadt in Sachsen. Aquapark Monte Mare nabízí návštěvníkům v jedné velké hale několik bazénů, tobogán, skluzavky, dětský bazén i menší pláž s lehátky.

Hlavní atrakcí je vlnobití, které se spouští každých 45 minut. K dispozici je tu i venkovní bazén, do kterého se dá přeplavat. Nechybí zde ani sauny či možnost občerstvení. Samozřejmostí je bezplatné parkoviště. Aquapark Monte Mare je otevřen denně od 10 do 21 hod. V pátek je otevřeno do 22 hodin a v sobotu pak do 23 hod. Vstupné na 1,5 hodiny stojí pro dospělé 5,5 EUR a pro děti 4,5 EUR. O víkendech je pak vstupné o euro dražší.V okolí se nachází například Mönchswalder Berg zhruba 17 km, Hrad Stolpen zhruba 9 km, Zámek Rammenau zhruba 16 km, Pirna zhruba 20 km, Soutěsky Kamenice zhruba 17 km, Pevnost Königstein zhruba 16 km, Pravčická brána zhruba 16 km, Rozhledna Tanečnice zhruba 10 km, Rozhledna Vlčí hora zhruba 20 km, Toskana-Therme Bad Schandau zhruba 13 km.
Přidej tento článek mezi své oblíbené
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! TwitThis Joomla Free PHP
Aktualizováno Úterý, 04 Říjen 2011 07:58  

Najít ubytování